Etimos Human s.r.o.your job is our life...
Tel.: 233 554 555, info@etimoshuman.cz

Operátor skladu - svozy, ubytování zdarma, Dobříš

V regionu: Středočeský kraj

V oboru: skladník

Popis pozice:
- příprava materiálu pro výrobu
- práce ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední) výhledově třísměnném provozu

Požadujeme:
- spolehlivost
- platný průkaz VZV výhodou, není podmínkou!!
- praxe ve skladu výhodou

Nabízíme:
- nadstandardní odměňování
- plně hrazené ubytování
- svozová autobusová doprava zdarma (Příbram- Obořiště- Dobříš, Stará Hut´- Mníšek pod Brdy- Dobříš)
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- stravenky 50 Kč nebo dotované obědy
- 25 dnů dovolené
- motivační bonus
- měsíční odměna
- příplatek za odpolední a noční směnu

Kontaktovát nás můžete prostřednictvím telefonu: 773552555, nebo e-mailu: tsametis@etimoshuman.cz, nebo pomocí formuláře:

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Průvodní dopis
Životopis/příloha (max. 1,5MB)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlasím kliknutím na tlačítko „Odeslat odpověď“ s poskytnutím osobních údajů společnost Etimos Human s.r.o, IC 28380436 (správce osobních údajů), která může dále zpřístupnit svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do mého odvolání.