Mistr výroby / Team Leader

V regionu: Jihočeský kraj

V oboru: mistr

Hledáme kandidáta na pozici: Mistr výroby / Team Leader

Místo výkonu práce: Mladá Vožice

Náplň práce:

Podílení se na zpracování výrobního plánu
Zodpovědnost za organizaci a řízení výrobního střediska
Plnění úkolů vyplývající z potřeb výrobního úseku (systém managementu kvality podle normy ISO 9001:2015)
Zpracovávání a předkládání návrhů na zlepšení technologických postupů
Spolupráce s oddělením lidských zdrojů, logistikou, kvalitou, technickým oddělením a údržbou
Zodpovědnost za dodržování zásad bezpečnosti práce a požární ochrany v oblasti své působnosti
3sm provoz

Požadujeme:

SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou nebo praxi ve výrobní firmě na obdobné pozici
Znalosti následujících nástrojů (5W, 5Proč)
Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
Pečlivost, týmová spolupráce, schopnost plánování, zodpovědnost, komunikativnost
Výhodou znalost anglického jazyka na základní komunikativní úrovni, není podmínkou
Výhodou znalost IS Helios Orange, není podmínkou

Nabízíme:

Nadstandardní mzdové ohodnocení
Prémie za kvalitu práce
Extra bonus za docházku
Příspěvek na dojíždění do práce
Dotované stravování (oběd za 22 Kč)
Příspěvek na penzijní připojištění
Zvýhodněné telefonní tarify
Osobní účet pro oblast zdraví, kulturu, sport, vzdělávání, cestování 1.500,- Kč/rok
5 týdnů dovolené
Podporu dalšího vzdělávání
Zázemí zavedené stabilní firmy
V případě oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou

Kontaktovát nás můžete prostřednictvím formuláře:

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Průvodní dopis
Životopis/příloha (max. 1,5MB)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlasím kliknutím na tlačítko „Odeslat odpověď“ s poskytnutím osobních údajů společnost Etimos Human s.r.o, IC 28380436 (správce osobních údajů), která může dále zpřístupnit svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do mého odvolání.

Kontaktuje nás!

Pracovní a personální agentura Etimos Human s.r.o.
Adresa: Žukovského 888/2, Praha 6 - Ruzyně, 161 00
Tel.: +420 233 554 555
E-mail: info@etimoshuman.cz

© Copyright 2008-2024 Etimos Human, GDPR, Vnitřní oznamovací systém (WHISTLEBLOWING), stránky od DIAREK.cz