Dělník / Operátor výroby

V regionu: Moravskoslezský kraj

V oboru: dělník, operátor

Hledáme kolegy do výroby na pozici Dělník / Operátor výroby
Loklaita: Opava

Náplň práce:

Výroba žaluzií a stínící techniky
2sm provoz ranní, odpolední směna Po-Pá

Požadujeme:

Základní znalost čtení výkresové dokumentace
Manuální zručnost
Spolehlivost, zodpovědnost
Praxe není nutná
Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

Nadstandardní odměňování
Odměna navíc za překročení hospodářského výsledku
Závodní stravování
Bonus za odpracovanou dobu
Penzijní připojištění
Sick days
Poukázky pro volnočasové aktivity
Dlouhodobá práce ve stabilní prosperující společnosti

Kontaktovát nás můžete prostřednictvím formuláře:

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Průvodní dopis
Životopis/příloha (max. 1,5MB)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlasím kliknutím na tlačítko „Odeslat odpověď“ s poskytnutím osobních údajů společnost Etimos Human s.r.o, IC 28380436 (správce osobních údajů), která může dále zpřístupnit svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do mého odvolání.

Kontaktuje nás!

Pracovní a personální agentura Etimos Human s.r.o.
Adresa: Žukovského 888/2, Praha 6 - Ruzyně, 161 00
Tel.: +420 233 554 555
E-mail: info@etimoshuman.cz