IE - Průmyslový / technologický inženýr / ka

V regionu: Plzeňský kraj

V oboru: technolog

Do renomované společnosti zabývající se výrobou zdravotnického materiálu hledáme kandidáta / ku na pozici

Průmyslový / technologický inženýr / ka

Místo výkonu práce: Dnešice (Plzeň-jih), cca 20 min z Plzně

Náplň práce:

Plánování času a nákladů "plánování investic" pro všechny činnosti v rámci vlastního oddělení pro aktuální a následující finanční rok
Tvorba a implementace efektivních procesů a efektivní řízení v oddělení
Plánování, monitorování, zajištění disponibility provozních prostředků (kapacita, náhrada, rezerva, výběhy), specifikace, spolupráce při výběru dodavatelů, spolupráce při pořizování, přejímka a kvalifikace
Plánování, hodnocení a provádění výrobně-technických změn ve výrobních závodech vč. dokumentace podle příslušných norem a regulí.
Stanovení optimalizačního potenciálu u stávajících výrobních procesů, plánování, hodnocení rizik, implementace (zavádění) a standardizace optimalizací
Spolupráce při vývoji, plánování, hodnocení rizika, implementaci a standardizaci nových výrobních procesů
Řízení externích dodavatelů u provozních prostředků a výrobních procesů v tématech všech výrobních oddělení
Spolupráce při pořízení a výběru nových materiálů, výrobních kapacit a provozních prostředků
Koordinace při výrobě vstřikovacích nástrojů
Spolupráce při zajišťování vybavení dílen technickými zdroji včetně nástrojárny

Požadujeme:

Zkušenost v plánování a zavádění výrobních procesů
Zkušenosti v oblasti manuální a (částečně) automatizované výroby ve velkosériových objemech
Zkušenosti ve specifikování, monitorování a pořizování nástrojů na vstřikování plastů
Zkušenost ve specifikaci a monitorování automatizovaných montážních jednotek
Zkušenosti ve výrobě v čistých prostorech (jedná se o lékářské přístroje a produkty)
Ideálně zkušenost ve výrobním provozu a s dokumentací výrobních stojů v lékařské oblasti

Nabízíme:

Nadstandardní mzdové ohodnocení
Pololetní odměny
Vánoční odměny
Příspěvek na dopravu
Stravenky
Dlouhodobou práci v zavedené společnosti

Kontaktovát nás můžete prostřednictvím formuláře:

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Průvodní dopis
Životopis/příloha (max. 1,5MB)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlasím kliknutím na tlačítko „Odeslat odpověď“ s poskytnutím osobních údajů společnost Etimos Human s.r.o, IC 28380436 (správce osobních údajů), která může dále zpřístupnit svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do mého odvolání.

Kontaktuje nás!

Pracovní a personální agentura Etimos Human s.r.o.
Adresa: Žukovského 888/2, Praha 6 - Ruzyně, 161 00
Tel.: +420 233 554 555
E-mail: info@etimoshuman.cz