Pracovník jištění kvality

V regionu: Plzeňský kraj

V oboru: kontrolor výroby

Do renomované společnosti zabývající se výrobou zdravotnického materiálu hledáme kandidáta / ku na pozici

▪ Místo výkonu práce: Dnešice (Plzeň-jih), cca 20 min z Plzně
▪ Ranní směna

Náplň práce:

▪ Spoluúčast při vytváření cílů kvality
▪ Zajištění dodržování regulačních a normativních požadavků v rámci celkového
životního cyklu produktu a kontrola příslušných dokumentů
▪ Podpora jednotlivých oddělení v rámci řízení změn produktů a komunikace s dodavateli v otázkách relevantních
pro jakost
▪ Schvalování výrobních šarží
▪ Organizování a provádění produktových a procesních školení
▪ Celkové vyhodnocování zmetkovitosti pro jednotlivá oddělení a měsíční aktualizace
▪ Správa a vytváření procesní a produktové dokumentace, formulářů, návodek, hraničních a archivačních vzorků
▪ Příprava a účast při zákaznickém, dodavatelském a/nebo certifikačním auditu
▪ Vystavování CoM a průvodní dokumentace pro vyvážené zboží, kontrola zboží a
dodacích listů (MS produkty)

Požadujeme:

▪ Znalosti a zkušenosti v oblastech řízení jakosti, kontroly jakosti, Správné výrobní
praxe (Good Manufacturing Practice – GMP) a 21 CFR Part 820, DIN EN ISO 13485, DIN EN ISO 14971
▪ Schopnost partnerské spolupráce, zejména se spolupracovníky ve výrobě, jakož i schopnost prosazovat požadavky jištění kvality.
▪ Ochota převzít odbornou zodpovědnost
▪ Dobré znalosti německého jazyka nebo anglického jazyka slovem a písmem

Nabízíme:

▪ Nadstandardní mzdové ohodnocení
▪ Pololetní odměny
▪ Vánoční odměny
▪ Příspěvek na dopravu
▪ Stravenky
▪ Dlouhodobou práci v zavedené společnosti

Kontaktovát nás můžete prostřednictvím formuláře:

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Průvodní dopis
Životopis/příloha (max. 1,5MB)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlasím kliknutím na tlačítko „Odeslat odpověď“ s poskytnutím osobních údajů společnost Etimos Human s.r.o, IC 28380436 (správce osobních údajů), která může dále zpřístupnit svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do mého odvolání.

Kontaktuje nás!

Pracovní a personální agentura Etimos Human s.r.o.
Adresa: Žukovského 888/2, Praha 6 - Ruzyně, 161 00
Tel.: +420 233 554 555
E-mail: info@etimoshuman.cz