Specialista zákaznického servisu - Praha

V regionu: Praha

V oboru: Zákaznický servis (objednávky)

Pro zavedenou společnost, Penta s.r.o. - Ing. Petr Švec, působící na trhu se speciální chemií už více než 25 let, hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici:

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Pracovní náplň:
•přijímání nových telefonických a emailových objednávek a jejich kompletní zpracování v podnikovém informačním systému Helios Orange
•telefonní podpora a řešení požadavků a přání zákazníků
•pravidelná komunikace se zákazníky a expedicí
•administrativní činnost
•asistence a podpora obchodních zástupců v terénu
•samostatné řešení jednoduchých obchodních případů

Ideální profil:

•SŠ vzdělání v chemickém oboru není podmínkou, ale je velkou výhodou,
•zkušenost s komunikací se zákazníky
•aktivní přístup, samostatnost a asertivita
•dobrá znalost AJ slovem i písmem, další jazyky vítány

•znalost operačního systému Helios výhodou
•řidičský průkaz B a znalost MS Office – Outlook, Word, Excel

Nabízíme:

•zajímavou a pestrou pracovní činnost
•smlouvu na dobu neurčitou

•školení a podporu Vaší činnosti
•flexibilní pracovní dobu
•atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů - stravenky, 23 dní dovolené a bonusový systém
•možnost kariérního postupu

•zázemí stabilní české společnosti

Těšíme se na Vaše odpovědi!

Kontaktovát nás můžete prostřednictvím telefonu: 604 625 352, nebo e-mailu: linhartova@etimoshuman.cz, nebo pomocí formuláře:

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Průvodní dopis
Životopis/příloha (max. 1,5MB)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlasím kliknutím na tlačítko „Odeslat odpověď“ s poskytnutím osobních údajů společnost Etimos Human s.r.o, IC 28380436 (správce osobních údajů), která může dále zpřístupnit svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do mého odvolání.

Kontaktuje nás!

Pracovní a personální agentura Etimos Human s.r.o.
Adresa: Žukovského 888/2, Praha 6 - Ruzyně, 161 00
Tel.: +420 233 554 555
E-mail: info@etimoshuman.cz

© Copyright 2008-2024 Etimos Human, GDPR, Vnitřní oznamovací systém (WHISTLEBLOWING), stránky od DIAREK.cz