Etimos Human s.r.o.your job is our life...
Tel.: 233 554 555, info@etimoshuman.cz

PMC Specialist - Plzeň

V regionu: Plzeňský kraj

V oboru: konzultant IS

Do týmu mezinárodní společnosti hledáme kandidáta na pozici PMC Specialist.

Náplň práce:
Zodpovědnost za vytváření a zkoordinování výrobního plánu interně i externě
Zodpovědnost za řízení toku materiálu včetně celkové kontroly, prognóz, nedostatku, přebytku, příchodu atd.
Zodpovědnost za přípravu materiálového/výrobního/přepravního plánu pro dodavatele a zákazníky
Zodpovědnost za počítání inventury a analýza zjištěných rozdílů
Dohled nad operacemi na konci měsíce a jejich kontrola
Další požadované úkoly v rámci oddělení

Požadavky:
Znalost práce s PC (hlavně MS excel)
Vysokoškolský diplom
Plynulá čeština a angličtina
Analytické myšlení
Praxe na obdobné pozici výhodou
Znalost ERP systému Oracle výhodou

Nabízíme:
Motivační mzdové ohodnocení
Bonusy a prémie
Firemní benefity
Smlouvu na dobu neurčitou

Kontaktovát nás můžete prostřednictvím formuláře:

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Průvodní dopis
Životopis/příloha (max. 1,5MB)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlasím kliknutím na tlačítko „Odeslat odpověď“ s poskytnutím osobních údajů společnost Etimos Human s.r.o, IC 28380436 (správce osobních údajů), která může dále zpřístupnit svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do mého odvolání.