Seřizovač

V regionu: Jihočeský kraj

V oboru: dělník, operátor

Hledáme kandidáta na pozici Seřizovač

Místo výkonu práce: Mladá Vožice

Náplň práce:

Seřizovač ve výrobě aerosolových ventilů je specializovaný odborník, který umí na vyšší úrovni seřizovat a udržovat v chodu vysokorychlostní montážní automaty a ostatní montážní stroje a provádí jejich běžný servis
Prací seřizovače v sekci vstřikovny plastických hmot je seřizování vstřikovacích lisů, výměna a rozjezdy vstřikovacích forem a provádění běžného servisu těchto forem i vstřikovacích lisů
3sm provoz

Požadujeme:

Vyučení nebo SŠ ve strojírenském nebo obdobném oboru
Znalost PC na uživatelské úrovni, technickou zručnost a myšlení
Vhodné i pro odborníky z některých elektro oborů
Samostatnost, ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme:

Nadstandardní mzdové ohodnocení
Prémie za kvalitu práce
Extra bonus za docházku
Příspěvek na dojíždění do práce
Dotované stravování (oběd za 22 Kč)
Příspěvek na penzijní připojištění
Zvýhodněné telefonní tarify
Osobní účet pro oblast zdraví, kulturu, sport, vzdělávání, cestování 1.500,- Kč/rok
5 týdnů dovolené
Podporu dalšího vzdělávání
Zázemí zavedené stabilní firmy
V případě oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou

Kontaktovát nás můžete prostřednictvím formuláře:

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Průvodní dopis
Životopis/příloha (max. 1,5MB)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlasím kliknutím na tlačítko „Odeslat odpověď“ s poskytnutím osobních údajů společnost Etimos Human s.r.o, IC 28380436 (správce osobních údajů), která může dále zpřístupnit svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do mého odvolání.

Kontaktuje nás!

Pracovní a personální agentura Etimos Human s.r.o.
Adresa: Žukovského 888/2, Praha 6 - Ruzyně, 161 00
Tel.: +420 233 554 555
E-mail: info@etimoshuman.cz

© Copyright 2008-2024 Etimos Human, GDPR, Vnitřní oznamovací systém (WHISTLEBLOWING), stránky od DIAREK.cz