Zámečník - Modřice ( Brno venkov )

V regionu: Jihomoravský kraj

V oboru: zámečník

Hledáme zaměstnance na pozici Zámečník

Pracovní náplň:

- výroba dílů plošin a výtahů
- kompletace plošin a výtahů a jejich následná montáž u zákazníka na území celé ČR. Montáž většinou jeden den
- 1 sm provoz po-pá, po domluvě možná práce o víkendu. Po domluvě možnost přesčasů.

Požadujeme:

- vyučen v oboru zámečník či příbuzném oboru
- znalost čtení výkresů výhodou
- svařování CO2 (propadlý průkaz lze obnovit)
- řidičské oprávnění sk. B výhodou
- manuální zručnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- atraktivní ohodnocení podle schopností a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného kvalitního plnění úkolů.
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- měsíční prémie podle pracovní pozice a plnění osobních i týmových úkolů
- mimořádná roční odměna při mimořádném finančním výsledku firmy
- možnost dalšího odborného a pracovního růstu
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- pracovní oděv, obuv
- možnost příspěvku na důchodové připojištění po dvou letech pracovního poměru.
- mimořádné finanční příspěvky před letní i zimní dovolenou.
- Příspěvek na dopravu do práce

Místo výkonu práce: Modřice

Kontaktovát nás můžete prostřednictvím formuláře:

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Průvodní dopis
Životopis/příloha (max. 1,5MB)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlasím kliknutím na tlačítko „Odeslat odpověď“ s poskytnutím osobních údajů společnost Etimos Human s.r.o, IC 28380436 (správce osobních údajů), která může dále zpřístupnit svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do mého odvolání.

Kontaktuje nás!

Pracovní a personální agentura Etimos Human s.r.o.
Adresa: Žukovského 888/2, Praha 6 - Ruzyně, 161 00
Tel.: +420 233 554 555
E-mail: info@etimoshuman.cz

© Copyright 2008-2024 Etimos Human, GDPR, Vnitřní oznamovací systém (WHISTLEBLOWING), stránky od DIAREK.cz